موکاچینو چیست؟

قهوه موکا چیست؟ قهوه mocha چیست؟ فواید و ترکیبات موکا

قهوه موکا چیست؟ قهوه mocha چیست؟ فواید و ترکیبات موکاReviewed by قهوه تو on Oct 25Rating: 5.0قهوه موکا چیست؟ قهوه mocha چیست؟ فواید و ترکیبات موکاهوه موکا، یا همان موکاچینو، ترکیب مشخص و دوست داشتنی از قهوه است که موکا قهوه نیز نامیده می شود.این نوشیدنی جذاب، از ترکیب شیر، قهوه فرانسه (یا اسپرسو) و البته تکه های شکلات سفید، شکلات شیرین یا تلخ ایجاد می شود.

قهوه موکا، یا همان موکاچینو، ترکیب مشخص و دوست داشتنی از قهوه است که موکا قهوه نیز نامیده می شود.

 

ترکیبات موکا: (روش درست کردن موکاچینو)

این نوشیدنی جذاب، از ترکیب شیر، قهوه فرانسه (یا اسپرسو) و البته تکه های شکلات سفید، شکلات شیرین یا تلخ ایجاد می شود.

البته در تولد این نوع نوشیدنی، می توان از سیراپ شکلات یا تکه های شکلات یا سس شکلات نیز استفاده نمود که بسته به طبع میزبانان تعریف می شود.

ترکیبات موکا

 

فواید قهوه موکا برای مغز:

براساس آخرین تحقیقات دانشگاه های جورجیا و کلارسون، ترکیب کافئین و شکلات در موکا، میزان جذب کافئین موجود در کاکائو و قهوه را تشدید کرده و جذب آن در بدن، پس از نوشیدن شدت می گیرد، لذا نوشیدن موکا، برای بیدار ماندن، تاثیری بیشتر از قهوه سیاه خواهد داشت.

موکا چیست؟

 

قهوه موکا و افزایش تمرکز:

کاکائو، به تنهایی، باعث افزایش جریان خون در مغز می شود!

این دستاورد، به تنهایی در تحقیقاتی خوراکی در دانشگاه های مذکور به اثبات رسید، در حالی که این تاثیر کافئین، که در شکلات باعث کاهش استرس، افزایش تمرکز و افزایش توان یادگیری مغز می شود، در قهوه نیز وجود دارد و مشترکاً باعث افزایش قابل توجه عملکرد مغز می شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *